Розвиток дитини в утробі матері.

Загальні поради щодо покращення здоров'я, інформацію про те, де і як можна якісно отримати медичні послуги, питання щодо оздоровлення, загартовування

Модератори: Antibiotik, Модератори

Розвиток дитини в утробі матері.

Повідомлення Ira » 11 грудня 2007, 12:22

Задумала створити цю тему,задля майбутніх матерів та батьків.Думаю це має бути цікавим,адже річ йде про розвиток дитини,майбутнього життя.Деяку інформацію кидатиму з научної літератури,деяку з особистого досвіду.Дуже хотілось би,аби матері та батьки мені допомогали,щоб це було не нудним викладенням теорії,а цікавою розповіддю,про розвиток дитини.Тут буде викладено потижневий розвиток,та всі фактори ,харчування майбутніх матерів,та відношення батьків до вагітних жінок.Не знищуйте темку на корню,адже всім це пригодиться в житті.
.....................................розпочинаю...............................................
............................................ перший місяць........................................
1-й день. Сперматозоид соединяется с яйцеклеткой. В результате образуется одна «большая» (размером меньше крупинки соли) клетка, которая содержит 46 хромосом, унаследованных от родителей (по 23 хромосомы от каждого). Кроме того, в оплодотворенной яйцеклетке находится весь генетический набор будущего человека: рост, пол, цвет глаз и кожи, волосы, черты лица.

3-9-й дни. Оплодотворенное яйцо опускается по маточной трубе в матку. Зародыш прикрепляется к ее стенке и вскоре начинает получать необходимые вещества для питания и кислород для дыхания с материнской кровью, которая поступает к нему через пуповину и ветвистый хорион (будущую плаценту).

10-14-й дни. Зародыш увеличивается на одну десятую, по сравнению со своим прежним размером.

20-й день. Начинается процесс закладки нервной системы.

21-й день. Начинает биться сердце.

28-й день. Формируются позвоночник и мышцы. На УЗИ видны руки, ноги, глаза, уши.

30-й день. За прошедший месяц эмбрион вырос в 10 тысяч раз и продолжает активно развиваться. Сердце прокачивает через кровеносную систему все возрастающее количество крови.

Перші тижні вагітності, жінка не помічає, мабуть вже на третьому чи четвертому, коли починає нудити, чи затримка .Наші дії, першим ділом тест по визначенню вагітності(всі тести, що мені доводилось використовувати, були правдивими),потім похід до гінеколога, який дослідить, та визначить термін вагітності. На тижні 8чи 9 жінка стає на учот, по місцю проживання, лікарі призначають аналізи, які необхідні, аби визначити, чи жінка здорова, та чи готова до виношування вагітності. Моя порада, якщо вагітність спланована, то краще, аби уникнути проблем , пройти дослідження організму перед вагітністю. Важливо ще не напрягти організм, уникати будь якої важкої роботи, побільше відпочивати, та проводити час на свіжому повітрі. Перші тижні вважаються одними з найстрашніших ,багато викиднів трапляються, саме на перших тижнях. Бережіть себе.
Востаннє редагувалось Ira в 11 грудня 2007, 12:41, всього редагувалось 2 разів.
Ira
Активіст
Активіст

Повідомлення: 1312
Надано: 1 подяк
Отримано: 62 подяк
Репутація: 37
Додати репутаціюЗнизити репутацію

Повідомлення Lana » 11 грудня 2007, 12:24

Іра, може ще попутно писати відчуття матері? Темку ніхто знищувати не буде - я не дам :mrgreen:

Але зараз почнуть знов кричати щоб забирали цю тему з загального форуму :)
И пусть весь мир подождёт!
Согласно законам аэродинамики шмель летать не может, но он этого не знает и поэтому летает :)
Lana
Just Justice

Повідомлення: 1608
Надано: 223 подяк
Отримано: 142 подяк
Стать: Жін
Репутація: 127

Повідомлення Ira » 11 грудня 2007, 13:35

Я думала над тим де краще помістити цю темку.Думаю чоловіки мають право знати,що відчувають їх жінки,аби зрозуміти.та підтримати.Тому не дозволяй забрати її з загального форуму.Я радилась з своїм чоловіком,він одобрив,адже сам читав багато літератури,про розвиток дитини,та цікавився медициною.Думаю частині хлопців,хочаб кільком,буде цікаво,тому важливо залишити темку тут.
добавлено спустя 59 минут:

Знайшла ще дещо.Взагалі інформації море,купа цікавих сайтів,та обираю найцікавіше,як для мене.Тут можите зрівняти,прокоментувати.

ПЕРВЫЙ МЕСЯЦ
1 -я неделя. Яйцо, образовавшееся после оплодотворения, перемещается из маточной трубы к полости матки. В этой клетке заложено все: пол, группа крови, цвет глаз, размер ноги, строение всех белков организма и даже таланты, интересы, вкусы. С момента зачатия человек - существо, которого никогда раньше не было.
2-я неделя. Яйцо закрепляется в слизистой оболочке матки к 12-му дню, что и является настоящим началом беременности; в яйце формируется зародышевый диск, состоящий из двух слоев клеток или зародышевых листков. На 10 -14-й день эмбрион заявляет о своем присутствии через химические вещества и гормоны плаценты, которые приостанавливают менструации у матери.
4-я неделя. Это период перехода от формирования эмбриона к формированию органов будущего ребенка. Первые сокращения сердца появляются к 23-му дню. Эмбрион принимает окончательную форму. Он становится похожим на фасолину с выростами, которые станут конечностями, с зачатками органов, которые потом разовьются. Эмбрион плавает в амнио-тической полости и связан с наружной частью яйца зародышевым канатиком. В конце первого месяца эмбрион имеет длину 5 мм.
Приєднані файли
embrion.gif
embrion.gif (3.34 Кб) Переглянуто 5372 разів
Ira
Активіст
Активіст

Повідомлення Ira » 13 грудня 2007, 12:04

35-й день. На ручке малыша можно различить пальчики. Глаза темнеют, поскольку организм ребенка уже начал вырабатывать пигмент.

40-й день. С помощью специального прибора может обнаруживать и записывать сигналы, поступающие из мозга.

6 недель. Печень начинает производить кровяные клетки, а мозг контролирует движения мышц и работу сердца.

7 недель. Веки начинают прикрывать глаза ребенка, защищая их от света и сухости (с 28-й недели малыш сможет по собственному желанию открывать и закрывать глаза). На этом же сроке беременности формируется внутреннее ухо младенца, развивается внешнее ухо, формируются челюсти, появляются зачатки зубов. Но самое главное — малыш начинает шевелиться. Однако мама не чувствует этого, поскольку ребенок еще слишком мал.

8 недель. Малыш подрос до 2,5 сантиметров. Он уже похож на взрослого человека. Сердце бьется, желудок вырабатывает желудочный сок, функционируют почки. Мышцы сокращаются под воздействием импульсов, поступающих от мозга. По крови ребенка можно определить его резус-принадлежность. Сформировались пальцы и суставы. Лицо малыша приобретает определенные черты, развивается мимика. Тело ребенка реагирует на прикосновение.

Для порівняння

ВТОРОЙ МЕСЯЦ

5-6 недели. Начинается образование зубов. Сердце уже объемом с маленькую шишечку, сформировались четыре полости сердца. Развиваются желудок, кишечник, поджелудочная железа, почечный аппарат.
7-8-я недели. Выявляются пальцы, затем сегменты конечностей. Начинают формироваться половые железы. Образуются мускулы и нервы, костный мозг. Четче проявляются черты лица: две маленькие щели - глаза, две канавки - уши, одно отверстие для носа и рта. В конце этого периода эмбрион имеет размеры 3-4 см и весит 2-3 г.

ТРЕТИЙ МЕСЯЦ
9-10-я недели. Уже развилась печень, появились почки и моча начинает изливаться в амниотическую жидкость. Ясно различимо лицо, ведь голова выпрямилась и становится больше похожа на "человеческую". Глаза, находившиеся далеко по бокам головы, находятся теперь на лице, они прикрыты ресницами. Обрисованы губы, но уши еще похожи на щелки. Конечности становятся длиннее.
11-12-я недели. Сформированы первые кости. Плод начал двигаться, но так слабо, что мама еще не может этого обнаружить. При помощи ультразвукового стетоскопа родители могут услышать сердцебиение будущего ребенка. В течение этого месяца дифференцируются половые органы.
На 13-ой неделе при помощи ультразвука можно измерить размер головы. По этим размерам рассчитывают теоретическую дату родов.
Восновному,особливо при першій вагітності,жінка саме на цьому етапі починає відчувати вагітність.Проходить перше УЗД, здає перші аналізи.
Приєднані файли
embrion1.gif
embrion1.gif (11.5 Кб) Переглянуто 5369 разів
embrion2.jpg
embrion2.jpg (10.72 Кб) Переглянуто 5374 разів
Ira
Активіст
Активіст

Повідомлення MorFey » 13 грудня 2007, 17:13

Ее тема хай буде! Хай молоді матері вчатся)
江 山 党 建 统 计 系 统
MorFey
Форумчанин
Форумчанин

Повідомлення: 429
Надано: 0 подяк
Отримано: 1 подяк
Стать: Чол
Репутація: 0

Re: Розвиток дитини в утробі матері.

Повідомлення Ira » 17 грудня 2007, 13:27

10 недель. Рост ребенка достигает 4 сантиметров, вес — приблизительно 2 граммов. В этот период у малыша начинают формироваться наружные и внутренние половые органы.

12 недель. Малыш растет. Время от времени он сосет пальчик. В период бодрствования ребенок энергично тренирует мышцы: поворачивает голову, загибает пальчики на руках и ногах, открывает и закрывает ротик. Малыш уже слышит и видит: если его начинают беспокоить резкие звуки, доносящиеся из внешнего мира, он пытается закрыть руками уши, и старается загородиться ладошкой от луча света, направленного в глаза. Если дотронуться до его ладошки, она сожмется в кулачок. Все эти движения осуществляются благодаря тому, что у малыша сформировался вестибулярный аппарат, который помогает ему ориентироваться в пространстве.

16 недель. Ребенок весит примерно 150 граммов, его рост достигает 16-18 сантиметров. На головке появляются волосы, на лице — реснички и брови. Малыш открывает ротик, глотает, сосет, улыбается. В этот период начинает полноценно функционировать плацента, которая связывает его с мамой.

20 недель. Рост малыша достигает 30 сантиметров, у него появляются ноготки на пальцах рук и ног. Теперь мама чувствует его движения, так как время от времени он начинает заниматься физкультурой: отталкивается от одной стенки матки и доплывает до другой. Кроме того, ребенок может отреагировать на резкий звук или волнение матери прыжком, который воспринимается как активное шевеление. Если же малыш начинает икать, женщина ощущает слабые ритмичные толчки, идущие изнутри. В 20 недель врачи выслушивают сердцебиение малыша с помощью стетоскопа.
починаючи з 16 по 20 тиждні,мати відчуває перші поштовхи малюка,деколи майже непомітні,тому час від часу потрібно прислухатись.Тепер до кінця вагітності,мати ще міцніше контактуватиме з дитинкою.Ранішня нудота продовжує мучати.або зникає,може початись ізжога,та це все природньо та нормально.
http://blogs.mail.ru/mail/cycysonoc/
мої роботи
http://handmadeshop.com.ua/lynnaya-khmelnitskij-m-64.html
Ira
Активіст
Активіст

Повідомлення Ira » 18 грудня 2007, 14:05

Трішки відступлю від стадій розвитку ,та кину вам певну,цікаву інформацію.
Вагітні зірки
У 2007 році Голлівуд переживає черговий "бебі-бум". Нещодавно народили Мілла Йововіч і Сальма Хайек, ходять чутки про нову вагітність Брітні Спірс, а Крістіна Агілера, що знаходиться на сьомому місяці, позує оголеною для Marie Claire, пише Фактnews.

Журнал Maxim опублікував дев'ятку найсексуальніших вагітних знаменитостей. До списку увійшли як зірки, що вже народили, так і ті, на яких ще чекають всі тяготи материнства:

Хеллі Беррі, яка із заслуговуючою на пошану сміливість носить під час вагітності короткі сукні. Зараз Беррі знаходиться на п'ятому місяці. Батько дитини - манекенник Габріель Обрі.

Крістіна Агілера, якій "цікаве становище" не перешкодило знятися оголеною у фотосесії для журналу Marie Claire. Батько дитини - чоловік Джордан Братман.

Хайді Клум, на якій навіть одяг для майбутніх матерей виглядає як білизна від Victoria's Secret. Хайді вже народила трьох дітей, батько останнього - поп-співак Сіл.

Брук Бурк, 36-річна американська ведуча і модель, яка зараз вагітна четвертою дитиною.

Гвен Стефані, яка зараз разом зі своїм чоловіком, співаком Гевіном Россдейлом, готується завести другу дитину.

Анджеліна Джолі, яка свою єдину рідну дитину, дочку Шилох Нувель, народила в 2006 році від коханого Бреда Пітта. Окрім Шилох, у Джолі є ще троє дітей, сини Меддокс і Пакс, а також дочка Захара, яких вона усиновила в різних країнах світу.

Наомі Уоттс, 39-річна британська актриса, на сексуальності якої негативно не відбилася навіть вагітність. Батько дитини - актор Лів Шрайбер

Джемі Преслі, великий живіт якої йде їй значно більше, ніж легенді рок-н-ролу Елвісу Преслі. Батько дитини, що народилася в травні цього року, - ді-джей Ерік Кальво.

Моніка Беллуччі, яка ніколи не соромилася демонструвати свою фігуру, у тому числі і під час вагітності, знявшись для Vanity Fair. Батько її єдиної доньки Деві - актор Вінсен Кассель.
Приєднані файли
47663_20071130101942.jpg
47663_20071130101942.jpg (12.7 Кб) Переглянуто 5317 разів
47683_20071130110352.jpg
47683_20071130110352.jpg (13.58 Кб) Переглянуто 5305 разів
47688_20071130111121.jpg
47688_20071130111121.jpg (15.77 Кб) Переглянуто 5307 разів
мої роботи
Ira
Активіст
Активіст

Повідомлення Ira » 18 грудня 2007, 14:08

ще кілька фото вагітних зірок
Приєднані файли
47689_20071130111237.jpg
47689_20071130111237.jpg (15.2 Кб) Переглянуто 5292 разів
47684_20071130110700.jpg
47684_20071130110700.jpg (15.51 Кб) Переглянуто 5284 разів
47690_20071130111457.jpg
47690_20071130111457.jpg (13.04 Кб) Переглянуто 5275 разів
мої роботи
Ira
Активіст
Активіст

Повідомлення Bester » 18 грудня 2007, 15:19

Жінка сама коли починає відчувати вагітність? Перші симптоми, ознаки?
Мы Меняем Мир! Всем желающим заработать - в приват. Дарю 20$ для мотивации.
Bester
Активіст
Активіст

Повідомлення: 1151
Рекорды: 1
Надано: 120 подяк
Отримано: 107 подяк
Репутація: 83

Повідомлення Ira » 18 грудня 2007, 15:37

Першими симптомами може бути вранішня нудота,біль в низу живота,та затримка.А також, може бути, надмірна знервованість.
Аби лишній раз не переживати,тому що жінки здатні собі накручувати,всі ці симптоми,потрібно купити тест для визначення вагітності.Мені, тести, жодного разу не збрихали.
А ще симптомами є надмірна чутливість,та сонливість.
Востаннє редагувалось Ira в 18 грудня 2007, 23:45, всього редагувалось 2 разів.
мої роботи
Ira
Активіст
Активіст

Повідомлення TiNeiDa » 18 грудня 2007, 21:20

Ira написав:Першими симптомами може бути вранішня нудота,біль в низу живота,та затримка.А також, може бути, надмірна знервованість.
Аби лишній раз не переживати,тому що жінки здатні собі накручувати,всі ці симптоми,потрібно купити тест для визначення вагітності.Мені, тести, жодного разу не збрихали.
А ще симптомами є надмірна чутливість,та сонливість.

Мда...состояние конешно не очень,но всеже очень часто тошнота проходит после того как ребёнок начинает двигатся в утробе матери,молодая мама нормально начинает сябя чувствовать гдето на 4-5 мес.,правда вот если много жидкости то немного тяжело двигатся.Очень полезно когда мама посищает басеин,1 - малыш будет себя удобне чуствовать;2 - легче родить;3 - спецыальные тринеровки помагают матерям у которых есть вероятность того,что ребёнок может родится ножками вперёд,таким безболезненным образом врачи помогают мамочкам.
К большому сожалению басеин на ремонте(но обещали скоро открыть),а по поводу тренировок,то это нужно договариватся с тренером
И ненавидем мы,и любим мы случайно.
Ничем не жертвуя ни злобе,ни любви.
TiNeiDa
Новенький
Новенький

Повідомлення: 127
Надано: 0 подяк
Отримано: 0 подяк
Стать: Жін
Репутація: 0

Повідомлення Ira » 18 грудня 2007, 23:45

Басейн,чудово.Та чи є в нас в Хмельницькому курси,для майбутніх мам у басейні?Я про такі не чула.А от про нудоту.правельно сказала,інколи вона з'являється на другому триместрі вагітності.Взагалі,кожна жінка переносить свою вагітність по різному,симптоми подібні.та не у кожної проявляються.Єжінки які всю вагітність,бігають,працюють тяжко,та почуваються бадьорими.Є такі,що починаючи з першимх місяців,помаленьку рухаються,сонливі,обережні в рухах.Тобто вгадати які саме симптоми можуть бути на початку,не можливо.Наприклад свою першу вагітність я не відчувала,поки не почалась довготривала затримка.А вжи послідуючі вагітності,відчувала, майже, з перших днів.Тому ,в разі затримки,раджу просто купити тест,сходити на УЗД,або до гінеколога.
мої роботи
Ira
Активіст
Активіст

Повідомлення Bester » 19 грудня 2007, 10:41

Ira написав:Басейн,чудово.Та чи є в нас в Хмельницькому курси,для майбутніх мам у басейні?Я про такі не чула.А от про нудоту.правельно сказала,інколи вона з'являється на другому триместрі вагітності.Взагалі,кожна жінка переносить свою вагітність по різному,симптоми подібні.та не у кожної проявляються.Єжінки які всю вагітність,бігають,працюють тяжко,та почуваються бадьорими.Є такі,що починаючи з першимх місяців,помаленьку рухаються,сонливі,обережні в рухах.Тобто вгадати які саме симптоми можуть бути на початку,не можливо.Наприклад свою першу вагітність я не відчувала,поки не почалась довготривала затримка.А вжи послідуючі вагітності,відчувала, майже, з перших днів.Тому ,в разі затримки,раджу просто купити тест,сходити на УЗД,або до гінеколога.

Які причини нерегулярних місячних, причини затримки? Якими способами можна їх викликати?
Bester
Активіст
Активіст

Повідомлення Ira » 19 грудня 2007, 12:30

Причинами нерегулярної менструаціївляються гормональні зміни в організмі жінки.
Та от чи варто викликати затримки?Питання дивне ,не знаю.
Якщо в когось є по цьому певна інформація,кидайте,думаю варто це знати.
Я ,на щастя не гінеколог,про вагітність, знаю лише з власної практики,тому те що знаю,в чому впевненна розповідаю вам,чого не знаю,намагаюсь знайти в літературі,тому,якщо точно не зможу відповісти на запитання,ви вже вибачайте.
мої роботи
Ira
Активіст
Активіст

Повідомлення Bester » 19 грудня 2007, 12:44

Ira написав:Причинами нерегулярної менструаціївляються гормональні зміни в організмі жінки.
Та от чи варто викликати затримки?Питання дивне ,не знаю.
Якщо в когось є по цьому певна інформація,кидайте,думаю варто це знати.
Я ,на щастя не гінеколог,про вагітність, знаю лише з власної практики,тому те що знаю,в чому впевненна розповідаю вам,чого не знаю,намагаюсь знайти в літературі,тому,якщо точно не зможу відповісти на запитання,ви вже вибачайте.

Я мав на увазі, як можна викликати менструацію(?).
Bester
Активіст
Активіст

Далі

Повернутись до Здоров'я та медицина